Wytrzymałe i solidnie wykonane pasy klinowe

W ofercie naszego sklepu internetowego proponujemy wytrzymałe i solidnie wykonane pasy klinowe klasyczne o szerokościach: 10, 13, 17 i 22 mm oraz pasy wąskoprofilowe w kilku wariantach rozmiarowych. Oferowany katalog produktów jest systematycznie wzbogacany o nowe pozycje, aby spełniać oczekiwania jak najszerszej grupy klientów prywatnych i podmiotów gospodarczych, którym w wykonywanych pracach niezbędne są funkcjonalne pasy klinowe.

Lublin - na terenie tego miasta zlokalizowana jest nasza hurtownia, z regionu województwa lubelskiego zgłasza się największa grupa zleceniodawców. Lublin i cały tutejszy region jest wysoko rozwiniętym pod względem rolniczym miastem, stąd duże zapotrzebowanie na sprzęt i części do maszyn rolniczych.

Dostępne w asortymencie pasy klinowe pochodzą od najlepszych krajowych i zagranicznych producentów, co zapewnia ich najwyższą jakość wykonania oraz użycie najlepszych materiałów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny pasków klinowych z naszego katalogu oraz ekspresową wysyłkę, z miasta Lublin, gdzie mieście się siedziba hurtowni, w przeciągu najbliższych czterdziestu ośmiu godzin.

Dostępne profile pasów napędowych

Pasy klinowe klasyczne
A - szerokość: 13mm
B - szerokość: 17mm
C - szerokość: 22mm
Z - szerokość: 10mm

Pasy wąskoprofilowe
SPA - szerokość: 12,7mm
SPB - szerokość: 16,3mm
SPC - szerokość: 22mm
SPZ - szerokość: 9,7mm
XPA - szerokość: 12,7mm
XPB - szerokość: 16,3mm
XPZ - szerokość: 9,7mm

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl